O firmie

Firma Multi-PC powstała w 1996 roku i zajmuje się kompleksową obsługą informatyczną podmiotów gospodarczych i klientów indywidualnych prowadząc sprzedaż i serwis oprogramowania oraz komputerów i akcesoriów renomowanych firm.

Wieloletnie doświadczenia, miła i sympatyczna obsługa każdego klienta, profesjonalizm oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oferowanego sprzętu i usług to nasze atuty w codziennych kontaktach. Prowadzimy doradztwo techniczne i ekonomiczne związane z komputeryzacją firm oraz indywidualnych użytkowników. Realizujemy pełny serwis umożliwiający natychmiastową naprawę i poprawną pracę systemów informatycznych użytkownika.

Jesteśmy od ponad 20 lat jedynym na południowo-wschodnią Polskę autoryzowanym przedstawicielem krakowskiej firmy DataComp producenta programu komputerowego „BIMestiMate” (dawniej “Zuzia”) do kosztorysowania robót budowlano-montażowych i instalacyjnych. Ponadto prowadzimy również sprzedaż “BricsCAD” jako alternatywę dla AutoCAD, oraz różnego rodzaju dodatkowego oprogramowania.

Posiadamy wszelkie konieczne certyfikaty i autoryzacje do prowadzenia przedstawionej działalności.

Decyzja o podjęciu stałej współpracy z nami da Państwu większe poczucie bezpieczeństwa i ochrony informacji, a dzięki skorzystaniu z usług naszej firmy Państwa przedsiębiorstwo stanie się bardziej elastyczne, uzyska dostęp do wszystkich rynkowych nowinek czy nowoczesnych technologii. Z połączenia specjalizacji i doświadczenia naszych pracowników korzysta już wielu klientów unikając tym samym kosztów i ryzyka związanego z niezbędnymi inwestycjami w obliczu zmieniających się technologii i prawa.

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku umożliwiamy naszym klientom delegowanie procesów informatycznych pod opiekę naszych doświadczonych informatyków. Specjalizujemy się w outsoursing’u zadań związanych z nowoczesnymi technologiami, włącznie z zapewnieniem kompletnej infrastruktury informatycznej i zarządzaniem aplikacjami. Zapewniamy naszym klientom długofalową współpracę z gwarancją najwyższej jakości usług, stabilne funkcjonowanie powierzonych zadań oraz elastyczne reagowanie na zmieniające się potrzeby przedsiębiorstwa.